Угода про обробку персональних даних

Актуальна версія від 17 березня 2020 року

1. Загальні положення

На умовах цієї Угоди про обробку персональних даних (далі — Угода), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Косьян медіа», юридична адреса: 194014, вул.Жуковського 38, літер, а, пом. 6Н, г. Санкт-Петербург, Росія, ідентифікаційний номер платника податків ІПН 7842365573, КПП 784201001, ОГРН 1077847555191, обробляє і захищає персональні дані, які надають користувачі сервісу Aviasales за допомогою якого користувачі можуть здійснити пошук інформації про авіаквитки, пропоновані до придбання Партнерами (далі — сервіс Aviasales). Доступ до сервісу Aviasales надається через Інтернет-сайт за адресою https://UniTicket.com.ua

Важливе: сервіс Aviasales не здійснює безпосередній продаж і бронювання авіаквитків. Кінцеве бронювання і покупка будуть здійснені на стороні / сайті Партнера (авіакомпанії-перевізника, онлайн Тревел-агентства). Відповідальність за належним чином оформлене бронювання, покупку, перевезення, розміщення та інше надання послуг перед Користувачем несе Партнер. Сервіс Aviasales зі свого боку зобов’язується робити все можливе для вирішення проблем користувачів, що виникли при використанні Aviasales, в тому числі надати користувачам допомогу у взаємодії з Партнером.

Угода-цей документ з усіма доповненнями, змінами та зазначеними в ньому обов’язковими документами, а також договір, укладений між Оператором і Користувачем на його підставі.

Користувач-фізична особа, яка приймає умови угоди, що володіє повною дієздатністю, має свою власну адресу електронної пошти в Інтернет, персональний комп’ютер і / або мобільний пристрій, доступ до яких знаходиться в його розпорядженні.

Оператор — Товариство з обмеженою відповідальністю «Косьян Медіа», самостійно або спільно з іншими юридичними особами, що входять до його групи осіб, організуюче та (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначає мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними, такі як збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних. Обробка персональних даних може проводиться Оператором як автоматизованим, так і неавтоматизованим способами.

Персональні дані-будь-яка інформація, яку Користувач надає про себе самостійно в процесі використання сервісу Aviasales.

2. Умови збору та зберігання персональних даних

Використовуючи сервіс Aviasales і надаючи Оператору свої персональні дані, користувач самостійно, вільно, своєю волею і в своїх інтересах дає Оператору безстрокову виражену згоду на будь-які способи обробки своїх персональних даних.
Оператор додатково повідомляє користувача про умови збору та зберігання персональних даних шляхом показу оголошення з текстом: «натискаючи „підписатися“, ви погоджуєтеся з правилами обробки персональних даних».
Користувач самостійно повинен ознайомитися з умовами використання його персональних даних до початку їх обробки.

Користувач у будь-який момент має право відкликати згоду на обробку його персональних даних шляхом направлення Оператору запиту на адресу [email protected] . Оператор припиняє обробку персональних даних і знищує їх в термін, що не перевищує 30 календарних днів з дня отримання такої заяви, крім даних, необхідних для зберігання відповідно до чинного законодавства РФ. В цьому випадку Оператор зберігає тільки знеособлені персональні дані Користувача в своїх системах баз даних.

3. Цілі Угоди

До цілей Угоди відносяться:

укладення договору з Користувачем на використання сервісу Aviasales;
виконання зобов’язань за укладеними договорами шляхом надання Користувачеві доступу до сервісу Aviasales і його можливостям, так як стороною або вигодонабувачем або поручителем за таким договором є користувач;
участь у дослідницьких та маркетингових заходах, що проводяться Оператором;
направлення рекламних повідомлень Користувачеві та отримання рекламної інформації по мережах електрозв’язку (у тому числі за допомогою мобільного зв’язку та електронної пошти);
просування сервісу на ринку шляхом здійснення прямих контактів з користувачами за допомогою мереж зв’язку;
проведення статистичних та аналітичних внутрішніх досліджень використання сервісу.

Оператор може збирати і зберігати наступні дані, отримані від користувача:

адреса електронної пошти;
IP-адреса, cookie, параметри та налаштування інтернет-браузерів;
статистика використання Користувачем функцій сервісу, а також інша технічна інформація.

Оператор може використовувати транскордонну передачу персональних даних на територію іноземної держави іноземній юридичній особі з метою виконання договору з користувачем. При досягненні всіх поставлених цілей Оператор може гарантувати Користувачеві знищення його персональних даних на території іноземної держави.

4. Безпека

Оператор зберігає персональні дані і забезпечує їх охорону від несанкціонованого доступу і поширення відповідно до внутрішніх правил і регламентів. Щодо персональних даних Користувача зберігається їх конфіденційність, за винятком випадків, коли технологія сервісу Aviasales або налаштування використовуваного Користувачем Програмного забезпечення передбачають відкритий обмін інформацією з іншими користувачами Сервісу Aviasales або з будь-якими користувачами мережі Інтернет.

Оператор має право передавати персональні дані третім особам в наступних випадках:

Користувач прямо висловив свою згоду на такі дії;
У зв’язку з передачею сервісу Aviasales у володіння, користування або власність такої третьої особи, включаючи відступлення прав за укладеними з користувачем договорами на користь такої третьої особи;
За запитом суду або іншого уповноваженого державного органу в рамках встановленої законодавством процедури;
Для захисту прав і законних інтересів Оператора у зв’язку з порушенням укладених з користувачем договорів.

5. Прикінцеві положення

Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства Російської Федерації і є чинним для всіх користувачів. Всі питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства Російської Федерації. Чинна версія Угоди розроблена Оператором на підставі Федерального закону від 27 липня 2006 р N 152-ФЗ «Про персональні дані» (зі змінами і доповненнями від 31.12.2017 р.)
Оператор має право здійснювати без повідомлення Уповноваженого органу із захисту прав суб’єктів персональних даних обробку персональних даних на підставі пп. 2 п.2 ст. 22 Федерального закону від 27 липня 2006 р N 152-ФЗ «Про персональних даних».

Угода може бути змінена Оператором в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення за адресою: www.aviasales.ru
При внесенні змін до актуальної редакції зазначається дата останнього оновлення.

Copyright © 2018-2020. Всі права захищені. UniTicket.com.ua - частина HolidayPrice Inc., європейського лідера у сфері онлайн-туризму та супутніх послуг. Умови користування. Політика конфіденційності.