Угода про обробку персональних даних

Актуальна версія від 28 січня 2021 року

1. Общі положення

Постоянна політика конфіденційності щодо обробки персональних даних (далі — «Політика») складена відповідно до вимог Федерального закону від 27.07.2006 №152-ФЗ «Про персональні дані» та визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних на сторонах вебсайта UniTicket.com.ua.
На умовах теперішнього Повідомлення про обробку персональних даних (далі — Оголошення), Оператор здійснює обробку та захист персональних даних, що надаються користувачам сайту UniTicket.com.ua за допомогою яких Користувачі можуть засудити пошук інформації про авіакомпанії, пропонуючи придбання Партнерами. Доступ до сервісу UniTicket надається через Інтернет-сайт за адресою https://UniTicket.com.ua

Важне: Сервіс UniTicket не здійснює безпосередню продаж та бронювання авіаквитків. Конечне бронірування та покупка здійснюються на стороні / на сайті Партнера (авіакомпанії-перевізник, онлайн тревел-агентство). Відкритість за надлежним чином оформленого бронірування, покупки, перевезення, розміщення та отримання наданих послуг перед користувачем несет Партнер. Сервіс UniTicket зі своєю стороною зобов’язується робити все можливе для вирішення проблемних користувачів, задіяних при використанні UniTicket, в тому числі замовити користувачів допомогу у взаємодії з Партнером.

Соглашение — поточний документ з усіма доповненнями, змінами та вказівками в обов’язкових документах, а також договір, укладений між Оператором та Користувачем на його основі.

Користувач — фізичне ліцо, що приймає умови Суміщення, що володіє повною повною здатністю, що має власний адрес електронної пошти в Інтернеті, персональний комп’ютер та / або мобільний пристрій, доступний кожному, хто знаходиться в його розподілі.

Оператор — UniTicket, самостійно або спільно з іншими юридичними особами, що знаходяться в його групах осіб, організуючи та (або) здійснюючи обробку персональних даних, а також визначаючи всю обробку персональних даних, склад персональних даних, підлеглі обробки, дії (операції), доручені персональними данними, такими як збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), виведення, використання, передача (поширення, надання, доступність), обезлічування, блокування, удалення, видалення персональних даних. Обработка Персональних даних може виробляти Оператора як автоматизованого, так і неавтоматизованого способами.

Партнер — авіакомпанія-перевізник, інтернет-тревел-агентства, веб-сайти, які здійснюють безпосередню продаж та бронірування авіабілетів та прочих туристичних послуг користувачів. Відкритість за надлежним чином оформленого бронірування, покупки, перевезення, розміщення та прочее надання послуг перед користувачем несет Партнера.

Персональні дані — люба інформація, яку Користувач пропонує самостійно в процесі використання сервісу UniTicket.

2. Условия збору та зберігання Персональних даних

Використовуючи сервіс UniTicket та надаючи Оператору свої персональні дані, Користувач самостійно, вільно, своєю волею та у своїх інтересах дає Оператору безстрокове виражене погодження на будь-які способи обробки своїх персональних даних.
Оператор додатково повідомляє Користувача про умови збору та зберігання Персональних даних за допомогою оголошень з текстом: «Нажаття« Підписатись », ви погоджуєтесь з правилами обробки персональних даних».
Користувач самостійно повинен ознайомитись із умовами використання своїх персональних даних до початку їх обробки.
Оператор використовує Google Analytics та Яндекс.Метрику для аналізу відвідуваності веб-сайту. Google Analytics та Яндекс.Метрика формує статистичну та іншу інформацію на веб-сайті, використовуючи файли cookie, які зберігаються в комп’ютері Користувача. Ця інформація використовується для складання звітів про використання веб-сайту. Полученные данные хранятся в компаниях Google и Яндекс.
Користувач у будь-який момент вправі відкрити згоду на обробку його Персональних даних через направлення Оператор запросив за адресою [email protected] . Оператор прекрасно відповідає обробці Персональних даних та видаляє їх у термін, не збільшуючи 30 календарних днів за день отримання таких заявок, даних, необхідних для зберігання відповідно до діючого законодавства РФ. У цьому випадку Оператор зберігає лише окремі персональні дані користувача у своїх системах даних.

3. Целі Соглашения

К целям Соглашения відносятся:

укладення договору з Користувачем про використання сервісу UniTicket;
виконання зобов’язань за укладеним договором через надання повідомлень Користувачеві доступу до сервісу UniTicket та його можливостям, так як стороною або вигодоприобретателя або довірителя за таким договором є Користувач;
участь у дослідницьких та маркетингових заходах, що проводяться Оператором;
виготовлення рекламних повідомлень Користувач та отримання рекламної інформації за сетями електросвязів (у тому числі за допомогою мобільної зв’язку та електронної пошти);
просування сервісу на ринку через здійснення прямих контактів з користувачами за допомогою мережевих зв’язків;
проведення статистичних та аналітичних внутрішніх досліджень використання сервісу.

Оператор може збирати та зберігати наступні дані, отримані від Користувача:

Адрес електронної пошти;
IP-адреса, файл cookie, параметри та настройки інтернет-браузерів;
Статистика використання Користувачем функцій сервісу, а також інша технічна інформація.

Оператор може використовувати трансмісійну передачу персональних даних на території іноземної держави і іноземному юридичному органу при призначенні договорів з користувачем. При досягненні всіх поставлених целей Оператор може гарантувати користувачеві знищення його персональних даних на територіях іноземних держав.

4. Безпечність

Оператор зберігає особисті дані та забезпечує їх охорону від несанкціонованого доступу та поширення відповідно до внутрішніх правил та регламентацій. Щодо Персональних даних Користувач зберігає їх конфіденційність, для вимкнення випадків, коли технологія сервісу UniTicket або налаштована користувачем програмного забезпечення, що забезпечує відкриту обмінну інформацію з іменими користувачами сервісу UniTicket або з будь-якими користувачами мережі Інтернет.

Оператор вправі передавати Особисті дані третьому обличчю в наступних випадках:

Користувач прямо висловив своє згоду на такі дії;
У зв’язку з передачею сервісу UniTicket у владі, користуванні або власності такого третьего обличчя, в тому числі вступ прав за укладеним договором з користувачем договорів в такому третій особі;
За замовленням суди або його повноваженого державного органу в рамках встановленої законодавчої процедури;
Для захисту прав та законних інтересів Оператора в зв’язку з порушенням укладених договорів з користувачем.

5. Заключительные положения

Відповідне регулювання регулюється та визначається відповідно до законодавства Російської Федерації та діє для всіх користувачів. Усі питання, не урегульовані Посланням, підлягає розгляду відповідно до законодавства Російської Федерації. Действующая версия Соглашения разработана Оператором на засадах Федерального закону від 27 липня 2006 р. N 152-ФЗ «Про особисті дані» (із змінами та доповненнями від 31.12.2017 р.)
Оператор вправі здійснювати без повідомлення про повноцінне управління за захистом прав суб’єктів персональних даних обробки персональних даних на основі пп. 2 п. 2 ст. 22 Федерального закону від 27 липня 2006 р. N 152-ФЗ «Про персональних даних».

Соглашение может быть изменено Оператором в односторонньому порядку без попереднього повідомлення користувача. Нова редакція Соглашення вступає в силу з моменту її розміщення за адресою: https://UniTicket.com.ua/personal-data/
При внесенні змін у актуальну редакцію перевіряються дані останнього оновлення.

Copyright © 2018-2020. Всі права захищені. UniTicket.com.ua - частина HolidayPrice Inc., європейського лідера у сфері онлайн-туризму та супутніх послуг. Умови користування. Політика конфіденційності.